درباره ما

مقدمه

درمان و نگهداری از بیماران دچار اختلالات روانی و بیماران سوء مصرف مواد ، از جمله دشوارترین و نیز ضروری ترین بخش های خدمات پزشکی می باشد که  نیاز به دانش تخصصی در کنار کادر تخصصی مجرب و پرسنل دوره دیده دارد. همچنین به دلیل افزایش بسیار زیاد مصرف مواد اعتیادآور ( مخدر و محرک ) در جامعه و پیچیده بودن روش‌های درمان اعتیاد ، فراهم نمودن فضای درمانی با امکانات و تجهیزات لازم و تیم ویژه چند تخصصی متشکل از روانپزشک ، متخصص بیهوشی ، پزشک عمومی ، روانشناس ، روان پرستار و ... بسیار حائز اهمیت می باشد. با توجه به محدود بودن تعداد و ظرفیت مراکز دولتی در این زمینه و به منظور ارائه خدمات هرچه کامل تر و پیشرفته تر به بیماران اعصاب و روان و نیز افراد داوطلب ترک اعتیاد ، وجود مراکز درمان اعتیاد به شکل تخصصی ، بیش از پیش احساس می شود.

کلینیک بهبودی خانواده ایرانیان ، با سال ها فعالیت در این زمینه توانسته است به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد در کشور و بالاترین میزان درمان موفق بیماران اعصاب و روان و اعتیاد شناخته شود. از افتخارات ما این است که سم زدایی فوق سریع یا UROD ، برای نخستین بار در ایران در سال ۱۳۷۸ توسط تیم پزشکی کلینیک ترک اعتیاد دی به سرپرستی دکتر بختیاری انجام گرفت. همچنین از سال ۱۳۸۲ تا به امروز کلینیک دی با گسترش خدمات و امکانات خود و به شکل کنونی خویش بی شبهه به عنوان یکی از مجهزترین و موفق ترین مراکز روانپزشکی و ترک اعتیاد کشور به صورت بیمارستانی مشغول به کار می باشد. این مرکز نه تنها در تهران شناخته شده است بلکه به دلیل کیفیت بالای خدمات و درصد بالای موفقیت در درمان بیماران و همچنین استفاده از روش های درمانی پزشکی و کاملاً تخصصی پذیرای تعداد بسیار زیادی از بیماران از شهرهای مختلف کشور از جمله کرج ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، تبریز ، کرمانشاه ، کرمان و ... بوده است.

این مرکز یک کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی بوده و در ۲۴ ساعت شبانه روز قادر به پذیرش بیماران به شکل سرپایی ، مشاوره ، بستری و پانسیون می باشد. همچنین خدمات اورژانس در زمینه مشکلات روانپزشکی و سوء مصرف مواد نیز در این مرکز ارائه می گردد. ما قادر به پذیرش و بستری بیمارانی اورژانسی که در شرایط بسیار حاد و خطرناکی می باشند هستیم و در این خصوص راهکارهای مطمئن و تجربه شده ای را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

در علم پزشکی ، اعتیاد یک بیماری مزمن با ریشه های روحی و روانی است و برای درمان آن نیاز به متخصص می باشد

لازم به ذکر است که این مجموعه کمپ ترک اعتیاد نیست بلکه یک بیمارستان ترک اعتیاد و روانپزشکی خصوصی می باشد که به شکل کاملاً تخصصی و حرفه ای بر روی درمان بیماران سوء مصرف مواد به صورت بستری در محیط کاملاً بیمارستانی با امکانات رفاهی و هتلی فعالیت می کند. کلینیک دی تنها مرکز کاملاً پزشکی و تخصصی می باشد که تمامی فعالیت های درمانی آن در زمینه اعتیاد زیر نظر روانپزشک ، روانشناس ، روان پرستار و ... صورت می گیرد. در این مرکز ترک اعتیاد از روش های غیر علمی و صرفاً تجربی استفاده نمی شود. روش های درمانی این مرکز تماماً بر اساس متدهای علمی و معتبر دنیا بوده و زیر نظر متخصصین با تجربه صورت می گیرد.

 

مشاوره حفاظت ایمنی در زمینه

مشاوره حفاظت ایمنی در زمینه :

 

- دیگهای بخار و ظروف تحت فشار

- چاه ارت

- جرثقیل و بالابر